Araç Isıtma Sistemleri

Araç Isıtma SistemleriAşırı soğuk hava en iyi planlanmış çalışmaları bile köstekleyebilir. Sürücü kabinleri, kargo alanları ve motorlar için olan sistemlerimiz aynı zamanda buz çözebilir ve nem giderebilir.

Kuru Tip Isıtma Sistemleri

Kolayca monte edilebilen kuru tip ısıtıcılar kabin içi ve kasayı kolayca ısıtır. Motor kapalıyken bile düşük yakıt maliyeti ile keşif ve gözetleme görevlerini kolaylaştırır. 4 litre yakıt ile 20 saatlik gözetleme imkanını sunar ve sizi motor gürültüsünden de kurtarır! Biz buna non-stop operasyon sessiz ve gizli ısıtma deriz. A sınıfı 2.6kg ve sürdürülebilir metaryellerden fabrikasyon üretim: Kuru tip ısıtıcılarımızın pazarda en çok tercih edilmesinin sebebi pazardaki en hafif cihazlar olmalarının yanısıra çevreci özelliklerinden de kaynaklanıyor.

Sulu Tip Isıtma Sistemleri: Motor ön ısıtma ve komfor

Soğuk bölgelerde motoru başlatmak bazen zordur. Webasto sulu tip ısıtıcıları motoru optimal sıcaklığa getirir bu şekilde dizel yakıt ya da hidrolik sıvılardaki mumsu artıklar ve nem giderilmiş olur. Bu motorunuzu korur ve yakıt tüketiminizi azaltır ve de sadece yakıt tüketiminizi azaltmakla kalmaz aynı zamanda bakım ve tamir maliyetlerinizide azaltır

Boşta çalışma maliyetleriniz tarih olur!

Hemen Randevu Al

Hizmetlerimiz içinden oto ekspert, Araç muayene hazırlık yada bakım onarım seçeneklerinden ihtiyacınız olanı seçerek online randevu alabilirsiniz.

RANDEVU AL
BİZİ SEÇMEK İÇİN SEBEPLERİMİZ

  • Üstün kalite iş
  • Üretici garantisi bozulmadan bakım
  • Sözlerimizin tümünü tutarız
  • Şeffaf Fiyatlar
  • BOSCH marka yedek parçalar
  • Her marka araca bakım ve onarım